Toto jsou naše nové stránky. Za případné technické nedostatky se omlouváme, stále na nich pracujeme.

Doprava

Zásilkovna
Není určená pro zasílání holí a bagů, balík musí mít maximální délku 70cm. Při objednání holí volte DPD.

Zboží si můžete nechat dovézt do výdejního místa Zásilkovny a vyzvednout kdykoliv v otevírací době. Případně si můžete balík nechat doručit do výdejního boxu a vyzvednout nonstop. Informaci o uložení a možnosti vyzvednutí obdržíte emailem a SMS. Zaplatit můžete kartou na našem eshopu v průběhu objednávky zboží nebo při vyzvednutí z výdejního boxu. V případně převzetí zboží ve výdejním místě můžete platit v hotovosti nebo kartou (podmínky výdejního místa si raději zjistěte předem).

Dodací lhůta pro tuto službu je 1-2 pracovní dny, ale čas není garantovaný.

Cena za Zásilkovnu činí 75,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

DPD

Zboží Vám doveze dopravce DPD v době mezi 8,00-18,00. V den doručení obdržíte informační email a SMS, ve kterých bude uvedená hodina doručení. Zaplatit můžete kartou při objednávce nebo řidiči v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží, tzn. dobírkou. Řidič Vás může předem kontaktovat na telefonním čísle, které jste uvedli v objednávce. Pokud Vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak Vám zanechá oznámení, že se Vám pokusí balík doručit další den. Je možné si požádat o uložení na výdejní místa DPD Pickup.

Dodací lhůta pro tuto službu je 1 pracovní den, ale DPD tento čas negarantuje.

Cena za DPD činí 90,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

DPD Pickup

Zboží doveze dopravce DPD v době mezi 8,00-18,00 na adresu Vámi zvoleného DPD Pickup. Zaplatit můžete kartou při objednání nebo při převzetí zboží na DPD Pickup. Zprávu o uložení balíku dostanete na telefonní číslo a email, které jste uvedli v objednávce.
DPD Pickup je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek DPD. Příjemce se nemusí vázat na určitý čas doručení, balík si může vyzvednout v otevíracích hodinách dané provozovny.

Dodací lhůta pro tuto službu je 1 pracovní den, ale DPD tento čas negarantuje.

Cena za DPD Pickup činí 80,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

Balík do ruky České  pošty

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku Českou poštou a zaplatit buď akrtou při objednávce, nebo poštovnímu doručovateli v hotovosti při převzetí zboží. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás.

Dodací lhůta balíku je do druhého pracovního dne.

Cena Balíku do ruky činí 250,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

Balík Na poštu České pošty

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku na pobočku České pošty a zaplatit v hotovosti při převzetí zboží, nebo můžete zaplatit kartou rovnou při objednávce. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás.

Dodací lhůta balíku je do druhého pracovního dne.

Cena Balíku do ruky činí 250,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

OSOBNÍ  ODBĚR  ve skladu

Platba hotově

Zboží si můžete vyzvednout ve skladu v Praze 5 – Barrandov, ulice Štěpařská 22 po předchozí telefonické domluvě (otevírací doba kdykoliv, včetně víkendů, ranních i večerních hodin). Jsme schopni se přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Na adrese není žádná vývěska, je nutná předchozí domluva.
Pokud nechcete platit hotovostí, tak vytvořte objednávku v eshopu a za zboží zaplaťte kartou online. Na místě není možné z technických důvodů zaplatit elektronicky. Nad skladem je prodejna Albert, kde je možné vybrat peníze z bankomatu.

Žádný poplatek za osobní odběr neúčtujeme.

ROZVOZ  PO  PRAZE

Platba hotově

Zboží rozváží zaměstnanci našeho obchodu na adresu uvedenou v objednávce. Čas dodání zboží domluvíme telefonicky předem. Nezapomeňte uvést do objednávky telefon, na kterém Vás zastihneme. Tato nabídka platí pro Prahu 1-13.

Při objednávce s termínem doručení do 5 pracovních dnů je služba zdarma, při expresním dodání do druhého dne je cena 200kč.

Doprava na Slovensko

Platba převodem nebo kartou

Zboží odesíláme do dvou dnů kurýrní službou. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení.
Pro platbu převodem doporučujeme Transferwise - nejlevnější a nejrychlejší převody peněz. Více o tomto způsobu převodu si můžete přečíst zde.

Dodací lhůta je 1-5 pracovních dnů.

Cena balíku na Slovensko činí 200,- Kč u objednávky do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- Kč je poštovné ZDARMA.